Temat: [Mondeo 2000-2007] Mondeo - rozstanie poczytajcie !
View Single Post
Stary 21-03-2010, 08:18   #43
dbdrag
ford::advanced
 
Avatar dbdrag
 
Zarejestrowany: 22-11-2009
Skąd: Sulejów
Model: mondeo
Silnik: tdci 131ps
Rocznik: 2002
Postów: 236
Domyślnie Odp: Mondeo - rozstanie poczytajcie !

Cytat:
Napisał Woytas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jakiś czas temu wywaliłem post nie kupujcie TDCI z bardzo długim uzasadnieniem to mnie zbesztali a post wysłali do zsypu , nie słuchacie , nie chcecie rad innych to se naprawiajcie w kółko te wtryski

a przepraszam dostałem ostrzeżenie i punkt ujemny od moderatora , że piszę nie w tym dziale

generalnie powiem leje na to im więcej osób przeczyta o problemach z wtryskami tym mniej da się nabrać handlarzom, jeśli ktoś się pyta czy mondeo OK tak OK jak kupisz w benzynie !

osobiście jeźdżę MK3 złego słowa nie powiem a Ci mądrzejsi jak pisali to też w życiu dizla już nie kupie chyba , że nowego na 100 tyś i pchnę naiwnym Polakom jak 99% szwabów
Chociaż miałbym robic wtryski co 60-100tys i wydac za kazdym razem 2500zł na wtryskił i tak będe zadowolony z niego.dla tego momentu obrotowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. warto inwestowacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..A tak na poważnie jeżeli ktos robi normalną ilosc km w roku czyli 10-15tys km to autko jak najbardziej jest godne polecenia.
dbdrag jest offline   Odpowiedź z Cytatem