View Single Post
Stary 14-03-2010, 14:06   #82
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Felgi 18" Toora - czy wg Was pasują do wyglądu mondeo

Cytat:
Napisał pawuzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Troche wyolbrzymione są te fele w symulacji na 18'' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Stoi pod moim domem seat na 18'' z oponami 225/40/18 i "gumy" na felgach jest nieco więcej, przynajmniej optycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale przypadki chodzą po ludziach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo w czerni to i ja bym sie nad tymi felami zastanawiał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla porównania mondeo kolegi Gourmet na R47 w rozmiarze 18'' z oponami 225/40/18
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ze zdjęcia wynika, że 18'' nie jest aż takie wielkie jakby sie wydawało z symulacji. Dlatego też na symulacje już nie patrze bo to marny wzorzec.
Dla mnie nawet i taka poglądowa symulacja dużo daje, bo lepiej mniej więcej widzieć jak auto będzie wyglądało niż niemiło się rozczarować na założonych oponach. 18" sam bym sobie wsadził, tylko jak kupowałem auto, to był na zimowych 16 i prawem losu wziąłem 16 letnie, nie myśląc przy tym, bo teraz żałuje tego faktu i chętnie bym się ich pozbył na rzecz 17 lub 18.....
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem