Temat: [Mondeo 2000-2007] Kluczyk nie otwiera maski, co robic?
View Single Post
Stary 13-03-2010, 17:57   #38
Arek4791
ford::average
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 04-11-2009
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK3 FL
Silnik: 2.0 TDCI Ghia
Rocznik: 2004
Postów: 145
Domyślnie Odp: Problem z otwarciem maski

To i ja się przyłącze do tego problemu, dziś rano nawet nie mogłem przekręcić kluczyka w lewo (tzn.kręcił się ale nie otwierał maski) więc zrobiłem tak jak pisał kolega już wcześniej o zrobieniu dziurek koło otworu na kluczyk, było troszke zabawy z rozwierceniem srób ale dało się, następnie z wielkim trudem udało mi się odczepić zawleczki które trzymaja grill (podważyłem delikatnie maske i grill i suwmiarka udalo mi się odczepić zawleczki no i udało mi się wyszarpnąć z mocowań w zderzaku, grill nadał był nie do zdjęcia ale można już było włożyć ręke do środka i zdemontowac zamek i lacznik i potem poszło juz z górki, długi płaski śrubokręt i maska otwarta, ale okazało się ze to nie wina łącznika tylko sam zamek uległ awarii, myłem go, smarowałem ale nic to nie pomagało więc postanowiłem go rozebrać i tu się zrobił duży problem, wszystkie zapadki się wysypały i była załamka, ale od czego jest net i info o naprawianiu zamków, oczywiście coś takiego znalazłem i pojechałem z wiadrem częściGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. do fachowca, poskładanie zamka zajęło mu 15 sekund i zrobił lepiej niż fabrykaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale dla wszystkich teraz najważniejsze, powiedział mi że jak bym przyjechał do niego autem to otworzył by maske bez jakiej kolwiek demolkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Była fiesta 1.3
Opel signum 2.2DTI
Opel signum 3.0CDTI
Jest mondeo 2.0 TDCi
Arek4791 jest offline   Odpowiedź z Cytatem