Temat: [Mondeo 2000-2007] Huczy z tyłu,łożysko?
View Single Post
Stary 04-03-2010, 19:55   #22
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Huczy z tyłu,łożysko?

Cytat:
Napisał tomas1111 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... to może u ciebie nie problem był z łożyskiem tylko z wyząbkowana oponą. Jest o tym dużo na forum i sam to też nie dawno przerabiałem i o mały włos nie wymieniłem tylnych łożysk, gdyby nie doświadczony pracownik zakładu wulkanizacyjnego, któremu wystarczyło gołą ręką przyjechać po bieżniku i wydał 100% trafną hipotezę.
U mnie ta sama przyczyna z oponami, kupowałem z mechanikiem, przejażdżka próbna i buczy i buczy a był na zimówkach, przyjechałem do domu, pojechałem następnego dnia rano kupić letnie, bo środek lata był(sierpień) a on na zimówkach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Założyli nowe letnie, ciszaaaa jak makiem zasiał, mechanik nie dowierzał wtedy, aż sam się nim przejechał na letnich, no cisza. Parę miesięcy później, listopad, wymiana na te same zimówki co miałem przy kupnie, wyjeżdżam z wulkanizacji, słyszę znów te same buczenie, myślę sobie, szlag mnie trafi, łożysko...... Po 2 dniach buczenia przyjeżdżam do wulkanizatora i dobrze, że sprzedający był kumaty, opisuję dźwięki i mówi, że to wina opony, z niedowierzaniem idę z nim do swojego, każde mi przejechać po wewnętrznej stronie opony, czuję uskoki, wymieniłem na inne zimówki i teraz śmigam aż miło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i póki co łożysko też całe i zdrowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem