View Single Post
Stary 16-02-2010, 19:21   #129
dawidpl
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-08-2008
Model: Mondeo
Silnik: 2,5 V6
Rocznik: 2003
Postów: 117
Domyślnie Odp: diody led pod reflektorem - oceniajcie Mondeo Mk3

Cytat:
Napisał mario13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dowodu nie straci bo nie ma takiej mozliwosci.Przepisy dopuszczajace auto poza granicami sa troche inne niz w PL.Mnie nikt nie pyta o gasnice w aucie bo nie ma takiego wymogu w DE.
dlatego napisałem w polsce...
A w Polsce wszystko jest możliwe. Kiedyś musiałem się nieźle napocić aby ubłagać pana policjanta za niebieskie postojówki ...
Tuning dopiero raczkował były to lata 90 i nie było tak łatwego dostępu do gadżetów jak dziś a szczytem szczęścia było zdobycie trochę siatki do grilla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale to mnie miejsce na wspomnienia i zaśmiecanie tego posta

P.S.
Ale zabrali mi dowód za przyciemnione szyby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciałem usunąć "usterkę" na miejscu i żeby dali mi tylko mandat... ale pan władza powiedział:
teraz jest pan zatrzymany i zabieramy dowód a jak z panem skończymy to może pan robić co się pany żywnie podoba....
i co miałem się z nimi kłócić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
2,5 V6 - POWER IS BACK
dawidpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem