Temat: [Mondeo 2007-2014] 1,8 TDCI +/- tylko dla użytkowników
View Single Post
Stary 13-02-2010, 21:35   #101
iraas
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 1.8TDCI 125 KM
Rocznik: 2007
Postów: 180
Domyślnie Odp: 1,8 TDCI +/- tylko dla użytkowników

Cytat:
Odświeżam temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lisec tyle narzekania a widzę że nadal pomykamy mondkiem,może trzeba było zamienić na octavke skoro taka super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A jak tam reszcie kolegów sprawuje się silniczek i inne podzespoły w tą zimę ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze raz witam Kolegów. nie było mnie tu troszkę i nakręciłem już swoim Mondkiem 120.000 co najważniejsze bezawaryjnie (raz tylko po wakacjach w tym roku postał kilka dni nieodpalany i akumulator wyzionął ducha - wymienili na gwarancji na nowy). Silnik sprawuje się miodzio. Średnie zużycie paliwa 6,9l/100 km. minimalne jakie wykręciłem 5,4 l/100km, max. 12l/100 km. Prędkość maksymalna 212km/h (wg. nawigacji) licznikowo 220km/h. Auto wygodne, przestronne i bezpieczne (2 spotkania 3 stopnia z TIR-em i przedwczoraj z blondynką na śliskiej drodze).
Co do usterek jakie miałem to raczej takie które trapią wszystkie Mondeo (czytając test po 100 000 km w Auto Świecie miałem wrazęnie że to mój) - wymiana fotela kierowcy 2x złamany stelaż, przetarta osłona silnika i w zasadzie to wszystko. po tym przebiegu silnik mam wrazenie ze nie stracił nic ze swojego wigoru. Ostatnio tylko coś zaczęło sprzęgło popiskiwać, ale w serwisie ocenili że wszystko jest O.K. Jedyne co bym zmienił to kolor bo czarny za bardzo się brudzi i jest ładny tylko zaraz po myjni. No jeszcze jedno kolejny (już niebawem) będzie mocniejszy ale też diesel.
__________________
Mondeo MKIV 1.8 TDCi 125 KM 6 biegów hatchback GOLD X Panther Black

Ostatnio edytowane przez iraas ; 13-02-2010 o 21:39
iraas jest offline   Odpowiedź z Cytatem