View Single Post
Stary 12-02-2010, 09:36   #543
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!

Widzę, że temat umiera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., pozwolę więc sobie napisać jak ja to widzę. Ponieważ głosy są czyszczone z ręki przez człeka i nie wiadomo jakim narzędziem... myślę że gość się po prostu walnął i albo sobie wcisnął Ctrl+A a później Delete albo jakaś inna krzywda mu się stała. No bo tak na chłopski rozum, wykasować z ręki 8k głosów to jest dzień naciskania deleta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Poza tym, jak by się wczytać w treść jego posta:
Cytat:
Napisał tomassos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I to rzeczywiście był błąd, z którym musimy się teraz borykać. No, ale nie myli sie ten kto nic nie robi.
gość właściwie przyznaje się do błędu tylko nie wprost.

Tak na marginesie powiem... Jak zacząłem moderować galaxy też zacząłem czyścić stare wątki i przez przypadek usunąłem jeden którego do tej pory nie udało się odzyskać, tak przez głupi błąd i delete w złym momencie... No inna sprawa że ja się do tego przyznałem wprost od razu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale... No ale jak to mówią shit happen ... czy jakoś tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uważam więc, że nie powinniśmy się poddawać i fochów strzelać, bo teraz to wygląda tak, że jak się pieliśmy do przodu to łacha z każdego ciągnęliśmy, że się poddają, że bawić nie potrafią, że tylko wygrywać umieją itd, a jak nam się to przydarzyło to wszyscy źli i cały świat przeciwko nam i same celowe działania wymierzone prosto w nasz klub. Nagle nasza społeczność samych wrogów ma na świecie, tak?? A niby skąd i za co??

Pamiętajcie, że w tej zabawie liczy się zwycięstwo a nie ilość nabitych punktów więc może przestańmy zachowywać się jak rozkapryszone panienki na wydaniu, i trzymajmy stały poziom... ten który tu od lat jest utrzymywany. Bo nagle okazuje się, że jakieś głupie zdarzenie, ściąga Nas (poziom forum) na dno... czytając te fochy poczułem się jak na DigArcie...
subratri jest offline