View Single Post
Stary 11-02-2010, 09:49   #510
kameleon230
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-01-2008
Model: było Mondeo
Silnik: było 2.5 V6
Rocznik: było1997
Postów: 153
Domyślnie Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!

Auto świat zamiast się zareklamować, to przysporzył sobie odwrotny skutek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., i to mnie najbardziej w tej sytuacji cieszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Za brak kompetencji/konsekwencji w działaniu powinni odpokutować. Już nie kupię tej gazety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a kolekcja AŚ z paru lat pójdzie z dymem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dzisiaj kupiłem gazetę Motor.
Naprawdę szkoda że ten konkurs nie był zrobiony na odpowiednim poziomie, pomimo że nadal trwa do dla mnie i jak sądzę dla paru osób jest już skończony, nawet jakby jakimś cudem FCP wygrało.
Pozdrawiam wszystkie oszukane fankluby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i forum miłośników Passata
kameleon230 jest offline