View Single Post
Stary 09-02-2010, 18:22   #419
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie Odp: Głosujmy na najlepszy Fanklub. FCP górą !!!

Koledzy, przebrnąłem przez posty z dwóch ostatnich dni (kilka stron) i proszę o jedno - trzymajmy pewien (wysoki) poziom dyskusji. To że ktoś nas obraża nie oznacza, że my powinniśmy postępować tak samo. Wszelkie obraźliwe teksty, szczególnie pod adresem konkurencyjnych klubów będą bardzo niemile widziane, posty takie mogą zostać skasowane a autorzy otrzymają ostrzeżenie.
W drugim naszym mailingu znalazł się trochę niefortunny żart (takie były intencje autora), niestety zamiast pójść jako wiadomość próbna do korekty, poszło to jako "oryginał" (stąd też np. dziwne znaczki zamiast "", itp.).

Zwróćcie uwagę, że mailing poszedł w niedzielę po poludniu. Dzięki temu liczba głosujących w pewien sposób została rozłożona na dwa dni - w niedzielę głosowali Ci, którzy odbierają pocztę w domu, w poniedziałek od rana osoby logujące się w pracy, a później Ci, którzy nie odbierali poczty w niedzielę w domu... Sądząc po wynikach poprzedniego mailingu, to częstotliwość oddawania głosów nie utrzyma się stale na tak wysokim poziomie, a będzie systematycznie maleć. Jeśli chodzi o wysyłanie kolejnych mailingów, to prawdopodobnie zostanie to zrobione tylko w ostateczności, ponieważ nie chcielibyśmy, aby nasi użytkownicy zaczęli traktować maile od nas jak spam.

Co do wpisanej ilości członków Fanklubu - trudno powiedzieć "co autor miał na myśli" formułując takie pytanie. Ja zrozumiałem je jako liczbę Klubowiczów i taką wartość podałem. Z tego co sprawdzałem, część Klubów również w ten sposób podeszła do zagadnienia. Autor pytań w ankiecie wydaje się rozróżniać klub od forum, więc stąd moja interpretacja tego pytania.
__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline