View Single Post
Stary 07-02-2010, 18:44   #18
tarqun1
ford::beginner
 
Avatar tarqun1
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 21-09-2008
Skąd: GOŚCICINO
Model: Transit
Silnik: 2,5 DI
Rocznik: 1998
Postów: 28
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - brak takiej opcji w słynnym zestawieniu,Potrzebna pomoc!

Moja wiedza motoryzacyjna jest mniej niż średniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale co do ECU to chyba jest ok. Dlaczego? Niedawno mondek miał problem z EGR i diagnoza oraz naprawa były skuteczne. Tak że czyta chyba prawidłowo?
Jest jeszcze jedno...
To auto jest po wymianie silnika. Wymiana nastąpiła z winy warsztatu ( szkoda że nie za ich pieniądze) po wymianie wtrysków na niewłaściwe. Przed wymianą auto miało dokładnie takie same objawy jak obecnie.
Zaznaczam że po wymianie wtrysków, aby wywołać sprężynkę nieźle trzeba go przycisnąć.
Tak naprawdę to forum jest chyba ostatnim miejscem gdzie jeszcze mogę się czegoś dowiedzieć i mieć nadzieję że uda mi się to naprawić. Jak policzyłem to w ciągu ostatnich niecałych dwóch lat na samą diagnostykę wydałem jakieś 4000 zł. Ale nie załamuje się! Nadal bardzo lubię moje auto! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście wielkie dzięki za wszelkie pomysły i poproszę więcej...
tarqun1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem