View Single Post
Stary 07-02-2010, 12:55   #1
mondeo1989
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2010
Model: Mondeo mkIII
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 31
Exclamation Migająca sprężynka - brak takiej opcji w słynnym zestawieniu,Potrzebna pomoc!

Witam
A więc mój problem nie wygląda zbyt różowo, migająca sprężynka występuje mimo tego iż jest juz po regeneracji wtrysków, problem też nie leży w pompie bo podobno jest sprawna bez żadnych opiłków itp. Wtryski regeneracja 3 miesiace temu, przelewały na wysokich obrotach, ale mimo wymiany sprężynka nadal się zapala, wtryski sprawdziłem jeszcze raz gdy problem wrócił i testy przelewowe były ok. Objawy są takię iż załacza się spreżynka na wysokich obrotach ale na trzecim albo czwartym biegu uczucie jakby sie miał benzyniak na gaz przelączyć potem stan awaryjny, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu wszystko ok. Gdybym nie wchodził na wysokie obroty to da sie radę porządnie rozpędzić...często jest ze dość długi czas się nie pojawia sprężynka ale jak sie pojawi to jest te denerwujące i chce się wkońcu tego pozbycGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam pytanie co to może być? Może jakiś czujnik? jak tak to który? Jakieś pommysły? sory że zakładam nowy temat ale nie nie widze takiego przypadku w zestawieniu...pozdrawiam
mondeo1989 jest offline   Odpowiedź z Cytatem