View Single Post
Stary 26-01-2010, 10:45   #1
ADRIANO LEITE!
ford::advanced
 
Avatar ADRIANO LEITE!
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 09-05-2007
Skąd: Wieden
Model: Ford S-MAx
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 08.2012
Postów: 313
Domyślnie Dziwny dźwięk spod maski po zgaszeniu sinika.

Witam panowie i panie.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam pytanie może głupie i może to o co chcę zapytać jest oczywiste, ale chcę mieć pewność. Ostatnio podnisłem maskę i odpaliłem autko. Robię tak prawie codziennie bo sprawdzam czy nie ubywa mi płynu z pompy wody - jest podejrzenie jej uszkodzenia. 2 dni temu podniosłem maskę, odpaliłem autko, pogazowałem troszkę, pooberwowałem i poszedłem wyłączć silnik. Zgasiłem silnik i jako, że maska była jeszcze otwarta podszedłem, żeby ją zamknąć i usłyszałem jakiś dźwięk. Zdziwiony poszedłem odpalić autko jeszcze raz i szybko poleciałem przed maskę. Było to samo - niebardzo wiem jak opisać ten dźwięk, ale było to coś takiego jak na filmach z robotami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.- takie "tsssssyt" - jakby coś się chowało. Jak byście otworzyli jakąś szufladę i sama się zamknęła...Mam nadzieję, żę wyraziłem się jasno. Czy powiecie mi co to może być? Czy to normalne? Może wentylator się wyłączył i potem coś tam się chowa...?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc!
__________________
ADRIANO LEITE! jest offline   Odpowiedź z Cytatem