View Single Post
Stary 24-01-2010, 14:17   #19
cobrad
ford::beginner
 
Avatar cobrad
 
Zarejestrowany: 31-05-2009
Skąd: Poznań
Model: Ford Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Ilu nas?? RAZ!!!

Wypowiedź moja, pierwsza, skierowana była do użytkownika Triama , była też wypowiedzią z zawartym retorycznym pytaniem. Nie rozumiem, dlaczego ustosunkowywali się do niej inni? Uderz w stół, a nożyce się odezwą? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kwestia żerowania były li tylko odpowiedzią na stwierdzenie faktu nabijania ( nie wiem przez kogo ) postów.
A na spotach bywam tak jak mi na to czas pozwala, no akurat bezrobotną i bezdzietną nie jestem, tak bywa, ale mogę zamknąć firmę , dziecko oddać chętnym i wtedy hulaj dusza piekła nie ma. Tak, tak aby rozwinąć firmę trzeba tez i w niedzielę nie raz nie dwa. Pamiętam za to spoty, na których byliśmy w zawrotnej ilości sztuk dwie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ok pogadamy sobie na spocie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a kto stawia kawę ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

1. Triam
2. Sanczez
3. Arek4791
4. cobrad
5. majic
6. aras77
7. laurenth1981
8. NEO_pn
9. Rafiraptor
10.wieczor
11. rc23
12. jackoba1
__________________
________________

jeszcze niedawno baba na Roverze
fordzisław wspaniały


Ostatnio edytowane przez cobrad ; 24-01-2010 o 15:17
cobrad jest offline   Odpowiedź z Cytatem