View Single Post
Stary 21-01-2010, 18:07   #1024
majdan1986
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-01-2010
Skąd: słupsk
Model: sharan
Silnik: 1,9 tdi afn
Rocznik: 1998
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

witam ponownie widze ze nikt nie spotkal sie z moja przypadloscia :
Cytat:
Napisał majdan1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam panowie trafilem do was bo widze ze jest tu kilka osob co znaja sie na rzeczy , a mianowicie ja mam problem taki , kupilem sharana 1998 r we wrzesniu wszytko z nim ok ale od poczatku nie dzialal dogrzewacz , teraz postanowilem zajezec i posprawdzac , i po sprawdzeniu wtyczki w dogrzewaczu po odpaleniu silnika napiecie jest tak powino byc tylko ze jest dosc niskie bo okolo 8 V na niektorych pinach , ale poszedlem dalej i zauwazylem ze przewody od pompki paliwa sa urwane wskutek korozji , dzisiaj zalozylem nowa pompke i nic , zwarlem czujnik na podszybiu i odpalilem samochod , chodzil dobre 5 minut i nic , pompka paliwa napewno nie chodzila , bo ani nie stukala ani paliwa nie podaje, pompke wyciagnelem i do akumulatora i dziala , nastepnie wzielem sie za sprawdzanie napiecia na dosciu do pompki i napiecie jest nawet na wylaczonym silniku ale jak proboje dac na pompke to zanika, nie wiem czemu , po odpaleniu silnika jest to samo , nie wiem co teraz powinienem sprawdzic , bo raczej problem jest z podawaniem paliwa ale nie wiem czemu pompka nie chce ruszyc , moze jakies sugestie albo pytania , z gory dzieki za odpowiedz
wiec zadam pytanie czy mozna jakos zrestetowac sterownik u mnie w dogrzewaczu bez wizyty w serwisie , bo u mnie w miescie nie ma zadnego znanego mi porzadnego serwisu
majdan1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem