Temat: [Galaxy 2000-2006] Co ile wymiana rozrządu AUY
View Single Post
Stary 20-01-2010, 17:17   #18
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: co ile wymiana rozrządu auy

Cytat:
Napisał taxidriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w serwisie Forda mówią co 10 lat lub 200 tyś (gwarancji nie dają )
Jest to cytat wypowiedzi pana w krawacie w serwisie forda w Lublinie -porażka.
Cytat:
Napisał sp4jkk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba wiedzą co mówią. Najlepiej, żeby zapytać w 2-3 serwisach i wtedy to zobiektywizować.
Niestety u mnie jest tyko 1 i to nie za bardzo wiarygodny ,ale na szczęście mam pod bokiem serwis VW i tam jest o niebo lepiej nawet części tam kupujęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał RafałB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ASO są różni "szpece" Ci prawdziwi z dużym doświadczeniem i wiedzą co mówią i są ich przciwieństwa
Raczej nie spotkałem w żadnym serwisie rozgarniętego człowieka chyba że jakiś trafi się czasami ale to żadko Chyba że chodziło ci o warsztaty wielo markowe czyli po prostu pan "Kazio".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem