View Single Post
Stary 12-01-2010, 11:48   #16
majic
ford::beginner
 
Avatar majic
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 17-04-2009
Skąd: Poznań
Model: Mk III Ghia
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: '04
Postów: 10
Domyślnie Odp: Ilu nas?? RAZ!!!

Cytat:
Napisał cobrad Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A słyszał kolega o czymś takim jak spoty? Bo o tym właśnie pisałam...zamiast tylko żerować na wiedzy.
słyszałem, słyszałem, byłem i widziałem..a tu widzę, wypowiedź uczestniczki wszystkich spotów jakie sie odbyły, zgadza się? z tego co można wyczytać, to częściej koleżanka nawołuje do nich, niż sie na nich zjawia. no chyba, że o to chodzi. druga sprawa, myślałem, że wiedza jest do tego aby się nią dzielić, bo trudno nazwać wszystkie lata nauki m.in. szkolnej "żerowaniem" na wiedzy wykładowców, nauczycieli itd. forum jest m.in. do tego aby ten kto wiedzę posiada dzielił się nią i pozwolił mniej wyedukowanym w temacie "dożerowć" na niej. no chyba, że o to nie chodzi.
pozdrawiam i mam nadzieję, że na tym się ta dysputa skończy. a może dokończymy ją kiedyś na obowiązkowym spocieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam
majic jest offline   Odpowiedź z Cytatem