View Single Post
Stary 08-01-2010, 15:59   #4
bejmen
ford::average
 
Zarejestrowany: 05-06-2009
Skąd: lubuskie
Model: Ford c max ;focus I
Silnik: 1.8 tdci,1.8 tdci
Rocznik: 2005,2004
Postów: 51
Domyślnie Odp: "[B]Usterka układu silnika[/B]"

Cytat:
Napisał futurysta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Usterka układu silnika" taki komunikat pojawił mi się na komputerze w czasie jazdy w trasie, samochód reagował na nacisk pedału gazu ale zancznie wolniej przyśpieszał. Wcześniej podczas jazdy występowały objawy chwilowego braku mocy tzn. ja gaz samochód się razpędza i dosłownie przez 2-3 sek jakby dostawał podmuchu wiatru od przodu i lekkie zachamowanie po czym spowrotem odzyskiwał moc. Sądziłem, że może to być efekt "turbo dziury" bo zdażało sięto na obrotach 2000-2200 ale dziś to już mnie to zaskoczyło. Nie ma żadnego dymu kurzu czy smrodu za samochodem, nic nie rzęźi pod maską. Czuję ewidentny brak mocy. Samochodem mogę rozpędzić się do 130 ale trwa to znacznie wolniej niżdo tej pory.

Czy jest ktoś u kogo było tak samo?
Najprawdopodobniej udam się do serwisu aby tą usterkę usunąć, ale może mi już ktoś napiszęna co mam się szykować.
Pozdrawiam
Witam miałem opdobne objawy ! sprawdz filtr paliwa (ja dotej pory wymieniałem co 30tyś),kiedy go wymieniałeś jesli wogóle! przy jakśći naszych paliw ja wymieniam teraz co 15tyś.Radze też tak robić
bejmen jest offline   Odpowiedź z Cytatem