View Single Post
Stary 08-01-2010, 08:32   #974
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie Odp: II coroczny spot kwietniowy w Krakowie (nowa tradycja)

Cytat:
Napisał Triam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a musi być on w Krakowie?? nie może on się odbyć w innym mieście??
Kategoryczne i zdecydowane NIE!!!

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...hamownia będzie...już hekowa...własna
No proszę, co ja widzę, co ja czytam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .


Panie i Panowie.
Jak dla mnie to nie muszą być konkurencje i wyścigi.
Mnie się właśnie najbardziej podobało spotkać z Wami, przejechać autkami sznurkiem do celu usiąść i pogadać. To właśnie powodowało fajną atmosferę. A nie jakieś wycie silnika za plecami. Owszem to też jest potrzebne, ale nie cały dzień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Tak więc ja jestem za starą formą spota. Bez kombinowania już po oficjalnym spotkaniu pod punktem/punktami zjazdu.
Tradycyjnie kwiecień ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .

Poza tym proponuję aby tradycyjnie już TiM założył nowy temat. Treści chyba nie muszę proponować wiadomo jak będzie brzmiał tytuł tematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .

Jeżeli coś jest dobre w tradycji to po co to zmieniać?
Wystarczy, że Święta Bożego Narodzenia z tradycyjnych zamieniły się na komercyjne...
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline