View Single Post
Stary 14-12-2009, 21:00   #24
amocox
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-08-2009
Skąd: Piaseczno
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 135
Domyślnie Odp: skrzynia biegów - gdy zimno ciężko wrzucić bieg

Cytat:
Napisał marwyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dla mnie to normalne bo tez tak miałem
Daj znac tylko co sie dzieje jak nie zapalisz auta a pod pompujesz pedał sprzęgła czy też wraca do normy

No własnie nie wraca do normy. Do normy wraca jak przejadę 3-4 km i się rozgrzeje.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sprzęgło ma 2/3 normalnego skoku i takie kapciowate jest.
Muszę powiedzieć, że od czasu sprowadzenia w sierpniu z Niemiec nie zwracałem na to uwagi ale w lato po nocy pedał sprzęgła także był taki "kapeć" , a sprzęgło brało od razu, nie było luzu. Po rozgrzaniu stawał się twardszy i płynnie chodził no i brało troche wyżej. Niestety przyszła zima i teraz biegi nie wchodzą po dłuższym postoju. Wszystko wskazuje mi na zapowietrzenie układu ,a nawet możliwość wody w układzie bo po rozgrzaniu elegancko chodzi.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
amocox jest offline   Odpowiedź z Cytatem