View Single Post
Stary 14-12-2009, 08:12   #19
amocox
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-08-2009
Skąd: Piaseczno
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2002
Postów: 135
Domyślnie Odp: skrzynia biegów - gdy zimno ciężko wrzucić bieg

Cytat:
Napisał marwyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wysprzęglik niestety wiąże sie z wyciąganiem skrzyni - ale trzeba być pewnym że to na pewno to. Pompka to jest pod pedałem sprzegła - a nazywa się pompka hydrauliczna sprzęgła - każdy wie o co chodzi. Ale co leży tego ci nei odpowiem bo pojechałem do mechanika to nie był w stanie powiedzieć. Powiedział że może to albo to. Prostsza i tańsza jest wymiana pompki więc od tego zacząłem, nie było nigdzie wycieków. Po jej zmianie myslałem że to koniec, bo wszystko wróciło do normy a po 3-4 miesiącach zaczął ciec płyn z obudowy medzy skrzynia a silnikiem i wszystko zaczęło sie na nowo. Wtedy pozostała juz wysprzeglik.
acha wymiana tej pompki pod sprzegłem to koszmar, zero dojscia, robiłem to sam ale już nigdy bym sie na to nie zdecydował

Ok. Dzięki za informacje.U mnie pedał sprzęgła jak jest zimny ma mały skok ale w miare ogrzewania się wzrasta i tak jak wcześniej pisałem wszystko wraca do normy - zmiana biegów etc.
amocox jest offline   Odpowiedź z Cytatem