Temat: [Mondeo 2000-2007] Ogrzewanie w aucie nie dziala
View Single Post
Stary 03-12-2009, 20:59   #19
orsh
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-03-2007
Skąd: Wieden
Postów: 86
Domyślnie Odp: Problem z ogrzewaniem - wieje chlodem

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja swego czasu miałem problem z niedogrzewaniem, Co ciekawe wszystko się naprawiło w momencie kiedy odkręciłem nakrętkę od płynu chłodniczego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Coś sie chyba zapowietrzyło. Nigdy więcej sie to nie powtórzyło.
Swoją drogą, sprawdzałeś czy nie masz zbyt mało wody w chłodnicy ?
Dobrze kombinujesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie dalo mi to spokoju wiec poszedłem sprawdzic plyn w chlodnicy. Na oko, w ciemnosciach nie widzialem plynu. Wiec zacząłem dolewac wody - pol litra. Nic. Litr. nic. Poltora! Nic! i tak mi szklo do 4 l.

Problem sie rozwiazal [obciach sie przyznac] - brak wody w chlodnicy. Sprawdzałem płyny, ale nie ten. To wydawało mi sie zbyt oczywiste, a plyn sprawdzam co najmniej raz na kwartal. Teraz tylko pytanie gdzie podzialy sie te 4 L plynu, a to juz inna historia.

Eng, a robiles test climatronica?
orsh jest offline   Odpowiedź z Cytatem