View Single Post
Stary 28-11-2009, 21:53   #3
Tao
ford::average
 
Avatar Tao
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 04-05-2008
Skąd: Śląsk
Model: Focus MKIII
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM
Rocznik: 2014
Postów: 95
Domyślnie Odp: Wyciek z przewodu pompy wspomagania kierownicy

Cytat:
Napisał grzesineck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam-mam pytanie i prosbe o pomoc-jaki jest symbol indeksowy lub dokladna nazwa części / (chyba)przewodu cisnieniowego doprowadzającego (bądz odprowadzajacego) plyn wspomagania kierownicy. Nie wiem dokladnie czego szukac, a sam element pod nazwa przewod pompy ukladu... jest trudno osiagalny (ciezko dostac). Poza tym to co udalo mi sie znalezc to ma jakas kosmiczna cene - ok.400zl za ten kawalek aluminium. PORACHA. Prosze zorientowanych o pomoc. Zamieszczam zdjecie problemu.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na zdjeciu wskazalem element o ktory chodzi i w ktorym jest dziurka przez ktora ucieka plyn (widac na zdjeciu). FORD FOCUS 1.6 benzyna. PZDR
myślę że ten przewód to http://www.allegro.pl/item817731961_..._tddi_99r.html .ja za nową część płaciłem 600zł...mi ciekło w okolicach kolektora,niestety nie da sie kupić poszczególnych części ale są zakłady które to "łatają".o tym dowiedziałem się już po naprawieniu mojej usterki. pozdrawiam
Tao jest offline   Odpowiedź z Cytatem