Temat: [Mondeo 2000-2007] Zmiana podświetlenia deski rozdzielczej.
View Single Post
Stary 25-11-2009, 13:01   #101
puchcioo
ford::beginner
 
Avatar puchcioo
 
Zarejestrowany: 08-04-2009
Skąd: 3miasto
Model: Mdo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 26
Domyślnie Odp: Zmiana podświetlenia deski rozdzielczej.

Cytat:
Napisał jendrekmak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zabrałem się za konsolę środkową i napotkałem problem w przełącznikach ogrzewania szyb bo tam są mniejsze diody od tych w panelu klimy. jakie diody tam wstawić?
Zabrałem się też za zmianę podświetlenia radia fabrycznego i część gdzie były "normalne" diody wymieniłem (pokrętło i wyświetlacz) ale pozostały mi do wymiany diody pod wszystkimi klawiszami w radiu. A to jest masakra bo te diody mają chyba 1x2 mm. Czy ktoś się w to bawił?
a no ja sie bawilem, co prawda nie w radiu ale sie bawilem. Sa to diody 0805 czyli mniej wiecej 1x2 [mm]. Super zabawa, ale jak masz jakas chorobe nerwowa to sobie daruj, ja lutujac 10szt myslalem ze sprzedam to auto w cholere Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.PP. Ale 2h i dalem rade. W radyjku masz niestety duzo wiecej niz 10szt. Oczywiscie ja mowie o 6000CD. W przelacznikach od ogrzewania szyb masz te same 0805 po 1 sztuce na kazda szybe zielonych + sygnalizacja ogrzewania pomarańczowa po jednej sztuce dla każdej szyby.

pzdr
Maciek
__________________
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

Ostatnio edytowane przez puchcioo ; 25-11-2009 o 13:29
puchcioo jest offline   Odpowiedź z Cytatem