Temat: [Focus 2004-2008] Temperatura silnika.
View Single Post
Stary 23-11-2009, 18:55   #17
miro.
ford::average
 
Avatar miro.
 
Zarejestrowany: 27-08-2009
Skąd: EL
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi, 90KM
Rocznik: 2007
Postów: 71
Domyślnie Odp: Temperatura silnika.

Cytat:
Napisał ADRIANO LEITE! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MIRO. parkuję autko w garażu podziemnym, gdzie nawet największe mrozy nie powodują spadku temperatury w tymże garażu poniżej 5-8 stopni. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę z faktu, że jak wyjadę z garażu i zaparkuję autko na kilka godzin to przy dużym minusie to już może mieć znaczenie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rób jak uważasz...

Cytat:
Napisał ADRIANO LEITE! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A propos dolewania borygo to czy można mieszać płyn ten, który mam (a nie wiem jaki mam wlany) mogę dowolnie mieszać z każdym płynem do chłodnic...???
Kolego jak dolejesz Borygo do swojego samochodu to masz jak w banku duży wydatek, bo rozpuści Ci uszczelki.

Borygo stosuje się tylko do chłodnic stalowych.

Do chłodnic aluminiowych można lać każdy płyn na bazie Glikolu, więc jaki byś nie miał obecnie, możesz dolać Petrygo.

Pozdrawiam...
__________________
My personal Kinetic Design...
miro. jest offline   Odpowiedź z Cytatem