View Single Post
Stary 23-11-2009, 14:36   #1
alishia83
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-11-2009
Skąd: szczecin
Model: focus
Silnik: diesel 2,0
Rocznik: 2005
Postów: 5
Domyślnie centralny zamek otwiera się i zamyka samoczynnie

ratujcie
mam focusa z 2005 roku. Centralny zamek otwiera się i zamyka podczas jazdy i podczas postoju, w nocy i w dzień... Zamek zaczął wariować w kwietniu i po miesiącu ,,sam się naprawił". Myślałam, że kłopot z głowy. Jednak w październiku znowu się zaczęło! domyślam się, że to wilgoć. Nikt nie potrafi mi pomóc - byłam u czterech elektryków, w serwisie forda i nikt nie może znaleźć przyczyny. ,,Podpięty pod kompa" nie wykazuje NIC. Ostatnio w serwisie forda wymienili mi zamek od strony kierowcy i dalej ,,wariuje". Auto stoi cały czas na parkingu strzeżonym, bo za każdym razem jak wracam po niego okazuje się, że jest otwarty...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(((Co mam robić? Sama nie umiem naprawić. Może jest tu ktoś ze Szczecina lub okolic kto zna ten problem i mi pomoże. Z góry dziękuję.
Dodam, że korzystając z opcji ,,szukaj" nie znalazłam konkretnej odpowiedzi, większość ma problem z zamykaniem zamka a mój dodatkowo się otwiera.
alishia83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem