View Single Post
Stary 21-11-2009, 17:11   #10
miro.
ford::average
 
Avatar miro.
 
Zarejestrowany: 27-08-2009
Skąd: EL
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi, 90KM
Rocznik: 2007
Postów: 71
Domyślnie Odp: Paliwo: zwykły diesel vs V-power Diesel, Verva, Diesel Gold

Cytat:
Napisał bikej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Otoz roznice w wynikach byly na poziomie bledu pomiarow. Czyl nie bylo zadnych roznic. Nie dajcie sie naciagac..
Dochodzę do takich samych wniosków...

Cytat:
Napisał Vadero Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo w odróżnieniu od benzyny lepsza nie zmienia osiągów ani mocy auta. Ale pewnie zauważyłeś że auto o wiele bardziej klekota, a na zimnym to chciałby się rozpaść - taki moje wrażenie po zatankowaniu 2 razy zwykłej gnojówki.
Jak napisałem wcześniej, nie zauważyłem żadnej różnicy, dziś też pojeździłem i zwróciłem większą uwagę na dźwięk silnika - niczego się nie dosłuchałem.
Z drugiej strony tankuję zwykłe paliwo, ale jednak na Shellu, a nie na stacji "Kogucik" u pana Stefana w Koziej Wólce.

Jeśli chodzi o koszty, gdybym jeździł 500 km w miesiącu to nie bawiłbym się w dziadowskie oszczędności, ale robię 5000 km, a czasem więcej i to jest już różnica 1000 zł w skali roku.

Chyba będę robił to samo co kolega Komor, zaleję raz w miesiącu tego "lepszego" paliwa, tak dla spokoju ducha. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
My personal Kinetic Design...
miro. jest offline   Odpowiedź z Cytatem