Temat: [Mondeo 2007-2014] Eco Driving na próbę.
View Single Post
Stary 06-11-2009, 23:25   #120
Kipa
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Bytom
Model: Mondeo 5DR MK4
Silnik: 2,0 145 KM
Rocznik: 2009
Postów: 343
Domyślnie Odp: Eco Driving na próbę.

Cytat:
Napisał Schem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj takiego "eco-rajdera" miałem na przednim zderzaku na obwodnicy... lewy pas autostrady, 90 km/h MK4, kolega ze ŚląSZka był...mam nadzieję, że nie od nas...
...
Nie wiem dlaczego wszyscy uważają że ECO = wolno. Ja jeżdżę EKO i na autostradzie dynamicznie przyspieszam, aby jak najszybciej wskazówka dotarła do 140 kreski na zegarze i zdejmuję gaz ile się da, aby utrzymywać tą prędkość.

Cytat:
Napisał peryskop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Ze spalaniem jest podobnie, po ch to wogóle zliczać, trzeba se kupić taki wózek na jakiego spalanie zasługujesz.
Chętnie bym sobie kupił taki wózek. Nazywa się Toyota Prius i pali 4,5 l / 100 km - są kierowcy co schodzą do 4 l / 100 km. (benzyny!!)
Tylko mnie na razie nie stać, choć na paliwie bym oszczędzał.
Dużo jeżdżę, ale nie mam samochodu firmowego tylko własny i sam go rozliczam, więc im mniej wydam, tym więcej zarobię.

Ostatnio edytowane przez Kipa ; 06-11-2009 o 23:31
Kipa jest offline   Odpowiedź z Cytatem