Temat: [Mondeo 2000-2007] Zbyt niska temperatura silnika w TDCI
View Single Post
Stary 23-10-2009, 12:31   #4
massiwo
ford::average
 
Avatar massiwo
 
Zarejestrowany: 25-10-2007
Skąd: Miasto Boga
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 145KM
Rocznik: 2008
Postów: 180
Domyślnie Odp: Problem z temperaturą silnika

mam podobny problem i przegladalem kolego forum, tematy obszerne sa bodajze 2 albo 3 i jeszcze kilka innych, mniejszych. ludzie sie zala, generalnie problem jest zawsze ten sam, krecisz powyzej 2tys lapie temp do 90, albo w granicach 86-88 stopni, przestajesz krecic spada do 70-75...
niektorzy nie wymieniaja nic i pisza, ze tak musi byc, inni wymienili maly termostat, albo i duzy, czy tez dwa naraz, niektorym pomoglo, niektorym z kolei tylko na krotko, a jeszcze innym wcale, temat rzeka, nie ma rady...
ja poki co nie robie nic, mam nadzieje, ze sprawa nie odbija sie na silniku. jezdze glownie w trasie po 400km i temp mi skacze od 70-75 do 85-90, zalezy jak operuje pedalem gazu
nie wiem czy mam sie cieszyc czy plakac, co wiecej ktos tutaj pisal, zeby sprawdzic jakies rurki chyba chlodnica silnik, czy cieple, czy zimne... itp ale nigdy nie widzialem zdjec, a samochody to nie moja profesja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bynajmniej szybko ogrzewa wnetrze auta, a to plus, szczegolnie zima
massiwo jest offline   Odpowiedź z Cytatem