Temat: [S-MAX 2006-2015] Chip 2.0 TDCI 140km
View Single Post
Stary 12-10-2009, 08:18   #134
TZ_TeZet
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2008
Skąd: Mazowieckie
Model: Q7
Silnik: 3,0 TDI
Rocznik: 2012
Postów: 43
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

Cytat:
Napisał jarecki46 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TZ jak to jezdzi z 215 konikami,ile moze miec do setki pi razy oko ? ma jakieś szanse z 2.5 T ? Gdybyś miał wybierać pomijając spalanie i to byłoby 2.5 T czy 2.2 Tdci i chip ? Przymierzam sie powoli do zmiany mojego i tak sobie myśle co by było lepsze...
Pozdrawiam
Jarecki,
To jeździ super z tymi konikami a przede wszystkim z tym momentem obrotowym. Nie mam bladego pojęcia ile ma to do setki. Zapewne sekundę zgubił po chipie, ale czy to prawda i czy może więcej, jak sekundę? Trzeba by sprawdzić, co w moim przypadku się nie stanie, bo nie widzę potrzeby.
Gdybym miał wybrać pomiedzy 2,5T a 2,2 TDCi Chip to nie wiem, co bym wybrał?. Prawdopodobnie 2,5T i go chipował, bo bez chipa 2,5 chyba przegrywa z 2,2 na chipie w przedziale drogowym 120 – 200 km/h. Miałem ostatnio takie „przekomarzanie” się na drodze z pewnym Czechem jadącym Maxsiem 2,5T w zeszłą środę. Tak się trochę „bawiliśmy” kto / kogo, no i wyszło, że to ja jego dochodziłem, ale jechaliśmy 140-200. Na 100% byłbym gorszy do pierwszej setki ze startu zatrzymanego. Po pierwsze żal mi dwumasy, bo 516 Nm to sporo, aby nie powiedzieć – za sporo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Po drugie do setki, to ja musze wachlować manetką 3 razy a 2,5T wejdzie na dwójce.
Odwrotnie w przedziałach drogowych - ja manetką nie muszę a on i owszem ze 2 razy musi bieg zmienić do 200. Ot i cała prawda.
Ale jeżeli szukasz najbardziej "sportowego" charakteru .... to nie kupuj vana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdr,
TZ

Ostatnio edytowane przez TZ_TeZet ; 12-10-2009 o 09:33
TZ_TeZet jest offline   Odpowiedź z Cytatem