View Single Post
Stary 06-10-2009, 16:49   #1
dzikuk
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: East Midlands UK
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Mondeo TDCI, Co do zrobienia na przegladzie, przebieg 100000 km

Witam, od kilku godzin jestem posiadaczem Mondeo MK3 TDCI 130, Srebrna dzida, choc nie wiem czy nie wpada troche w blekit taki jasny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Rok 2004, przebieg 100000 km, ostatni stepel w ksiazce jest z przed dwoch lat, przy przebiegu ok 60000 km. Niestety nie bardzo wiadomo co bylo pozniej gdyz auto trafilo do mnie przez posrednika ktory odkupil to autko od firmy windykacyjnej gdyz bylo zabrane za dlugi. Ogolnie stan jest dobry, moze nawet lepiej niz dobry, do wymiany opony, musze nabic klime, posrednik wymienil z tylu klocki i srodkowy tlumik, no i tylko ze na bagnecie oleju muł, jakby ten olej nie byl dawno, oj dawno wymieniany, wiec podejrzewam ze i reszta tzn filtry oleje itp takze nie byly dawno zmieniane, w zwiazku z powyzszym postanowilem zapytac kogos kto juz takie autko ma, i co nieco o nim wie, co z materialow eksploatacyjnych nalezalo by wymienic przy takim przebiegu, jaki olej zalac (nie wiem jaki byl wczesniej), jakie paski ewentualnie naciagnac itp. Czy to prawda ze w tym silniku jest lancuszek rozrzadu a nie pasek? Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi, prawdopodobnie w piatek postawie go na kanal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a ze mechanik to taki troche kowal, choc dobry chlop to wole wiedziec co trzeba zrobic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam Mario.
dzikuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem