View Single Post
Stary 05-10-2009, 19:52   #1221
lociec
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Po pierwsze wielkie dzięki za ten wątek! To prawdziwa kopalnia wiedzy!
Niedawno stałem się posiadaczem focusa z 2005 z nawigacją denso i przez ostatnie dni zgłębiałem ten temat (tyle mi zajęło czytanie wszystkich postów). Chciałem dorzucić swoje 3 grosze.

W focusie napęd DVD znajduje się w schowku pasażera. Aby się do niego dostać należy otworzyć schowek, otworzyć plastikową osłonkę znajdującą się w sklepieniu schowka (PICT7530), odkręcić 2 motylki i napęd ukazuje się naszym oczom (PICT7532).

Płytki do napędu wkładamy/wyjmujemy tylko przy włączonym wyświetlaczu (radiu).

Mam starą wersję softu, załadowałem mapę toyoty tns 300/310 (chyba 2008/09) i napęd trochę pomielił, ale nawigacja śmiga. Może grafika nie jest zbyt piękna, ale mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawowała - nie miałem jeszcze okazji testować jej w warunkach bojowych. Informacyjnie: nagrywałem na DVD-R z prędkością x2 na laptopowej nagrywarce.

Teraz zabieram się za temat bluetootha. Mam u siebie uchwyt CR-3 i z tego, co pisaliście świetnie sprawuje się, ale ze starszymi modelami telefonów, a nie będę telefonu zmieniał, żeby mi do auta pasował. Wolałbym mieć bluetootha i mieć możliwość podłączenia każdego telefonu. Wiem, że znajduje się nad nawigacją w schowku i w najbliższym czasie postaram się do niego dostać.

I jeszcze jedno: czy ktoś ma może instrukcję do menu serwisowego?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg PICT7530.jpg (50.1 KB, 203 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg PICT7532.jpg (56.2 KB, 189 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg PICT7557.jpg (49.9 KB, 227 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytatem