View Single Post
Stary 04-09-2009, 22:50   #35
davidovv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Jarocin
Model: focus mk1 Komfort X
Silnik: 1,8 tdci 115km
Rocznik: 2002
Postów: 35
Domyślnie Odp: Kontrolka rezerwy a wskaźnik poziomu paliwa.

Udało mi sie zlokalizowac błąd i usunąć go wszystko działa wiec zaczne od początku wyjęcie baku zajmuje około 2 godz kumpel powiedział mi ze mam po siedzeniem wyciąć dziure (co zajmuje godzine) wiec naciełem boszem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (trzeba uważać na przewodu które da sie wyczuć palcem) odkręciłem wielką plastikową nakrętke i co sie okazało pływak i pompa mają gniazdo w które trzeba wkręcić całą to pompke czy jak to sie nazywa. Pred przystąpieniem do pracy na komputerze pokazywało mi ze zrobie 20 km po wkręceniu moge przejechać 478km trzeba zwrócić uwage aby przy zakładaniu zamieścić uszczeleke która wpada do środka paliwa w baku miałem ponad połowe ale bezproblemu idzie wszysko zrobić przewodów od nakrętki nie trzeba zdejmować następnie odgiełem blache do pierwotnego położenia całośc zajeło mi niecałą godzine pozdrawiam jutra zakleje to wszystko jakimś materiałem izolacyjnym tak że nie bedzie widać zadnego rozcinania

Ostatnio edytowane przez davidovv ; 19-09-2009 o 07:06
davidovv jest offline   Odpowiedź z Cytatem