Temat: [Mondeo 1996-2000] Drżenie kierownicy i kokpitu
View Single Post
Stary 01-09-2009, 02:16   #25
czechu
ford::beginner
 
Avatar czechu
 
Zarejestrowany: 01-04-2009
Model: Mondeo MK2 GHIA
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: grudzień 1998
Postów: 17
Domyślnie Odp: Drżenie kierownicy i kokpitu

Cytat:
Napisał Slawko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie pamietam jak jest w mondeo, ale w escorcie piasta jest jednym odlewem żeliwnym z bebnem.
w mondeo piasta jest osobnym elementem, a całość przykrywa bęben.


harnas1515....
felgi raczej nie są oryginalne, alu 16" i nie ma na nich logo forda wiec raczej nie (z takimi kupiłem samochod)

na przednich kołach mam takie pierścienie-podkładki, wykonane chyba z plastiku, ale z tego co wiem są niezbędne aby koło dobrze leżało na tarczach i właśnie w przypadku ich braku moze dochodzic do dziwnych wibracji. Po zdjęciu koła pierscień raczej zawsze zostaje razem z felgą i siedzi w jej środku w najwęższym punkcie.


generalnie zakładałem wszystkie 4 kola od forda focusa i nie było zadnej roznicy, wibracje były identyczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


mysle ze chyba nie ma innej opcji jak cos z czopem lub piastami tak jak pisze Slawko.
Sprawdze czy podczas jazdy lub hamowania widac aby kolo "chybotalo" i sie odezwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem