Temat: [S-MAX 2006-2015] Chip 2.0 TDCI 140km
View Single Post
Stary 30-08-2009, 08:19   #111
makos
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: TDCi 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 124
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

Cytat:
Napisał jojojo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki Makos za obszerne wyjaśnienia. Już rozumiem. Po prostu w tym przypadku odpuścili w danym przedziale obrotów na hamowni. U mnie na wcześniejszych wykresach ta krzywa ma regularny przebieg w całym przedziale obrotów.
Mocno mnie korci, żeby i w eSiu coś poprawić, ale w najbliższym czasie nie mam fizycznej możliwości. Żona też nie bardzo chce słyszeć o chipie. Ale, w końcu nie musi wszystkiego wiedzieć... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może nie zauważy..? Napiszcie tylko jeszcze co polecacie. Wcześniejsze wirusy robiłem w Świątek tuning w Bydgoszczy i jestem zadowolony. Ale teraz jak zadzwoniłem, nikt nie miał dla mnie czasu. Mieli oddzwonić i chyba im się telefon popsuł. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jojojo,

Jeśli możesz, powieś na forum wykresy z hamowni dla Twojego Maksia. Do poprawionych osiągów łatwo się przyzwyczaić a przecież nie można kręcić silnika na maksa...

Jeden z moich przyjaciół, co pewnien czas wgrywa z powrotem oryginalny program "pre-chip", pojeździ 2 -3 dni, potem z powrotem wgrywa program chipowy... i to pozwala mu cieszyć się silniczkiem na nowo.

Pozdro,

Makos
__________________
Biały Maxio.
makos jest offline   Odpowiedź z Cytatem