View Single Post
Stary 26-08-2009, 11:13   #3
kalaschny
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-12-2008
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 Ti
Rocznik: 2006
Postów: 16
Post Odp: FF II 1.6Ti-Vct - przepustnica?

Tak to musi być dokładnie to samo, również zapala się u mnie to dziadostwo w tych momentach o których napisałeś a mianowicie przy drugim biegu i dojazdach do skrzyżowań, po wejściu w zakręt itp. lecz u mnie na kompie pokazuje tylko i wyłącznie przepustnice jej czujnik lub pedał gazu, oddałem auto do kolejnego speca który ma trochę więcej pojęcia niż wymiana od razu na nowe wskazane przez komputer części. Dziś odbieram auto popołudniu więc dam znać co udało się osiągnąć jemu i dam znać.

Co do sposobu jazdy ja od kilku dni przy takich dojazdach czy zakrętach trzymałem na trójce nie redukowałem na dwójkę i przetoczyłem się nawet te 25km/h po wyjściu z zakrętu dodawałem gaz i szedł ok, no chyba że trzeba się zatrzymać to już normalnie 1,2,3
Ciekaw jestem też jakby się zachowywał jak po ruszeniu z jedynki od razu wrzucać trzeci bieg czy też by wystąpił ten problem.

Z drugiej jednak strony nie po to jest ten drugi bieg żeby go nie używać i kombinować modląc się zapali się czy nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., dlatego strasznie mnie drażni ta przypadłość i chyba nie spocznę dopóki tego nie naprawie.

Pozdrawiam i również liczę że ktoś z użytkowników forum spotkał się z tym i co najlepsze poradził sobie i podzieli się tutaj z namiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kalaschny jest offline   Odpowiedź z Cytatem