Temat: [S-MAX 2006-2015] Chip 2.0 TDCI 140km
View Single Post
Stary 22-08-2009, 07:50   #92
robert.j
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-05-2008
Skąd: Kraków
Model: S-max
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2007
Postów: 63
Domyślnie Odp: Chip do S-maxa - robił ktoś?

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...jest tyko jeden mały problem...z hamowniami Maha...niedawno dopiero zaczęli rozsyłać aktualizacje...bo hamownie zawyżały o jakies 15 %...wiec porównanie wyników z hamowniami Vtech jest niecelowe!!!...poza tym Quidama autko na tym programie łapało zadyszkę..tak samo jak pierwszy programik Ravica...teraz po poprawkach u Imadlo...auto daje jak szalone http://www.youtube.com/watch?v=AbRCt...atch-main-area
..w trakcie próby były zakręty....a pod koniec było lekko pod górkę...a autko chciało jeszcze dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko miejsca zabrakło na obwodnicy "Berlina?" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok to ja Cie poproszę o extra polecenie w v-tech. Od dwoch miesiący mniej więcej zauważyłem efekt podobny jak u Ravica ( przy gwałtownym wciśnieciu gazu auto się dusi...) . Moj program był robiony w Krakowie wiec nie powinno byc problemu , jesli trzeba cos doplacic rowniez nie ma problemu.Pasuje mi obojetnie który dzień tygodnia najlepiej po godz 11.
robert.j jest offline   Odpowiedź z Cytatem