Temat: [Mondeo 2000-2007] Pęknięta rura gumowa interkulera
View Single Post
Stary 19-08-2009, 12:45   #9
Lothien
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-06-2009
Skąd: Katowice
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 88
Domyślnie Odp: Pęknięta rura gumowa interkulera

Cytat:
Napisał szperaczz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
A u ciebie ta rura ma jedną średnice czy dwie?
Dwie, szersza na dole, węższa u góry.
Pytałem po sklepach, zawsze na zamówienie, cena od 150 do 400zl <szok> nikt nie wie jak ten odcinek się nazywa, nikt też nie jest w stanie (lub nie chce) podać mi numeru katalogowego (zawsze muszę prosić sprzedawce o oblookanie silnikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) po porostu ręce opadają, czuje się jakbym jeździł autem, które ma tylko części robione na zamówienieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dochodzę już do tego stopnia rezygnacji, że chyba pochodzę po sklepach z wężami ciśnieniowymi i poszukam rury o przekroju (szerszy koniec) a węższy koniec jakoś "zwężę" - jeszcze nie wiem jak:S.

ekokk napisał, że pojechał do ASO i ponoć mu to zrobili za 160zł + 80 zł robocizna ale wydaje mi się, że chodziło o inny odcinek ponieważ jak ja pojechałem do ASO i mi zaśpiewali 350zł + 150zł robocizna <zalamka>
Lothien jest offline   Odpowiedź z Cytatem