Temat: [Mondeo 2000-2007] Duże zużycie paliwa
View Single Post
Stary 18-08-2009, 11:55   #3
matwiak
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 09-01-2007
Skąd: Inowrocław
Model: MK2
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 1997
Postów: 37
Domyślnie Odp: Mondeo [MK3] Duże zużycie paliwa

Cytat:
Napisał mario13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisz jaki masz przebieg i co bylo robione przy silniku
No cóż... samochodzik sprowadzony z Niemiec... przebieg na liczniku 180tys ;-)) Przez przypadek zostawili w dokumentach TIV z 2007 roku i było 170tys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a więc ponad 200 by było ;-). Co do tego co było robione przy silniku... to nic nie wiem. Wygląda na to, że nikt w nim nie grzebał ostatnio... A ja jak już pisałem wymieniłem przewody podciśneniowe, bo były uszkodzone. Wcześniej nie miał doładowania i mechanik twierdził, że mi turbina padła. Dzięki informacjom z forum twardo stałem przy tym, żeby sprawdził podciśnienie... no i okazało się, że mam rację... to znaczy forumowicze mieli rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz turbinka ładuje, samochodzik się zbera... tylko to spalanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
Robert
matwiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem