View Single Post
Stary 04-08-2009, 10:08   #30
Dejwid
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-06-2009
Skąd: wielkopolska
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 110
Domyślnie Odp: Reflektory adaptacyjne

u mnie wreszcie klima działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co do świateł to poziomowanie na ściane wydaje sie że są dobre,wprawdzie na razie miałem tylko możliwośc podjechania na stację diagnostyczna po serwisie bez przejechania tych 30-50 km i o dziwo teraz po resecie świateł sa ustawione przez serwis dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za parę dni będe na stacji po trasie około 130 km to sprawdzę czy oświetlam gwiazdy czy drogę co do doświetlania to bardzo ciężko zaobserwować bo to działa tylko jak się jedzie i to tylko komp wie przy jakiej prędkości sie włacza bo poniżej działają tylko doświetlajace zakręt no i nie ma testu żeby widzieć ruch soczewki ale mam nie wiem czy dobry pomysł..hamownia wtedy pojazd się niby jedzie i jak sie da ruszyć kierownica powinno być widac ruch soczewki tylko może to być niebezpieczne ale co tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dejwid jest offline   Odpowiedź z Cytatem