Temat: [Mondeo 2000-2007] Xenony - kompendium wiedzy
View Single Post
Stary 30-07-2009, 13:53   #2
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Odp: Xenony

Cytat:
Napisał tiger1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, od 6 miesięcy jestem szczęsliwym posiadaczem mk3 2004r. ale chce jeszcze bradziej uszczęsliwic siebie i mondka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a mianowice chce załozyc xenony ponieważ nie mam ich w standardzie niestety. mysle nad żarówkami, czytałem cos o bi-xenonach, ze żarówki te pozwalają na używanie długich i krótkich z jednej zarówki. chciałem sie zapytac jakie żarówki wybrac, na co zwracac uwage, czytałem juz ze lampa nie ma prawa sie zniekształcic lub stopic. czy zakładał juz ktos takie żarówki i przetwornice? widziałem na allegro zestawy po 350-400zł prosze o pomoc, z góry dziękuje
No nie, kolejny... Kup oryginalne soczewkowe xenony na Allegro, koszt razem z żarówkami to około 1000 zł za komplet. Będziesz tylko musiał przerobić wtyczki. To jedyna akceptowalna metoda w przypadku tego auta, inaczej będziesz oślepiał. Mondeo w wersji z reflektorami halogenowymi nie ma soczewek, a odbłyśnik jest wyjątkowo duży. Montaż palników xenonowych w tych reflektorach nie wchodzi w grę.
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem