View Single Post
Stary 08-07-2009, 22:08   #20
jacio
ford::average
 
Avatar jacio
 
Zarejestrowany: 09-10-2008
Skąd: EL/EKU
Model: Było MONDEO KOMBI, obecnie Renault Scenic II (już drugi :-) )
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 93
Domyślnie Odp: Zakup Forda Focusa Pomocy!!!

Cytat:
Napisał Navig Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Słyszałem ,ze jest sie bardzo łatwo naciąć na mondka z przebiegiem a zwlaszcza w dieslu,
Kolego niestety naciąć się można zawsze niezależnie od marki i modelu auta. Autka które wjeżdżają do naszego kraju mają dziwne, magiczne właściwości i z ich liczników bardzo, bardzo często ubywa kilometrów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nie ma niezawodnego sposobu by poznać czy licznik był cofany. Musisz zwracać uwagę na to co się najszybciej zużywa, czyli: kierownica, nakładki na pedałach, dźwignia zmiany biegów, fotele itd, czyli standardowe oględziny stanu zużycia wnętrza. Mam swojego mondka od listopada ubiegłego roku i nie mam powodu do narzekań. Zrobiłem nim ok. 8tysi i jak dotąd popsuł mi się tylko termostat. A jeżdżę na gazie który założyłem zaraz po kupnie, mimo że wszyscy gadali, że te silniki na gazie to nie chcą jeździć i, że będzie się wszystko psuło.
Jeśli chcesz autko komfortowe i nie drogie w utrzymaniu (ceny części podobne jak w innych markach) a do tego takie które pomieści całą Twoją rodzinę na wakacyjny wyjazd to bierz mondka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja swoim zrobiłem teraz w ciągu 10ciu dni urlopu ponad 1800km z czego duża część po górach i autko nawet się nie zająknęło, a miałem zabrane pół zawartości szafy, łóżko i wózek dla synka i milion innych drobiazgów. I to wszystko w bagażniku, a nie poupychane w kabinie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
MOJE MONDEO TUTAJ
jacio jest offline   Odpowiedź z Cytatem