Temat: [Mondeo 2000-2007] Recenzja eksploatacji
View Single Post
Stary 08-07-2009, 07:15   #4
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stan licznika na dzień dzisiejszy 170.000km.
i teraz tak:

Wtryskiwacze - 3000zł
koło dwumasowe 1200zł
Komplet sprzęgła 1100zł

wychodzi eksploatacja auta w PL

Chłodnica 500zł

powód ?

Sypiąca się turbina około 1000zł

nie dbasz o nią ??

Tuleje tylnej belki około 400zł tudzież może się okazać że dojdą stabilizatory amortyzatory itp itd. Okaże się co puka i stuka.
polska właśnie

wkrótce skrzynia biegów
?? - powód ??

moje podsumowanie ??

auta Niemiec są w dużo lepszym stanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja mam 263.000km - też rok 2003 - i nie mam żadnych usterek oprócz jednej nie zdiagnozowanej dot. objawów polegających na tym, że czasem autko zgaśnie lub delikatnie zafaluja obroty (czujnik wału wymieniony - ale nie skasowany błąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )


Cytat:
Napisał ace2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No coz Mondeo III to totalna jakosciowa katastrofa
to po co jeździsz ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


aha... ja zrobiłem swoim 110.000km w 1,5 roku jakby coś
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 19-02-2012 o 17:47
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem