Temat: [Mondeo 2007-2014] Autoalarm Cobra AK4918 (od ASO)
View Single Post
Stary 27-06-2009, 14:14   #3
hybryd
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2009
Model: Mondeo MK4 <Hatchback><Panther Black><GoldX>17"<
Silnik: 2.0 Duratec He 145 KM
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: Autoalarm Cobra AK4918 (od ASO)

Oczywiscie, ze nie mam podwojnego ryglowania. Pytalem podczas odbioru auta - odpowiedz oczywiscie "nie ma Pan"
Gdybym na zamowieniu mial napisane to co jest w katalogu, czyli:

"Autoalarm – obwodowy i pojemnociowy, chroniacy szyby, drzwi i pokrywy silnika, reagujacy na ruchy we wnetrzu (zawiera opcje centralnego zamka z dwuetapowym ryglowaniem)"

To nie bylo by problemu, klocilbym sie o niekompletne zamowienie, a tak mam napisane:

"Autoalarm – obwodowy i pojemnociowy, chroniacy szyby, drzwi i pokrywy silnika, reagujacy na ruchy we wnetrzu"

No niestety moje niedopatrzenie, mysle jednak, ze w ten sposob robia w balona wielu ludzi. Przed kupnem mozna by jeszcze negocjowac cene, bo przeciez oferowany w ASO jest bez ryglowania, a tak to juz po zabawie.

Jesli chodzi o ten brzeczyk przy zamykaniu. Niekoniecznie mogl to byc blad. W punkcie 4.6 "Brzeczyk" (instrukcja uzytkownika) napisane jest:
"Aktywny brzeczyk wraz z mignieciem kierunkowskazow, sygnalizuje stan uzbrojenia alarmu".
Zaznaczono jednak, ze wlaczenie tej opcji w krajach UE powoduje utrate homologacji na alarm.
Chociaz jak odbieralem auto, nie przypominam sobie by "dzwonil" podczas zamykania, gdy bawilem sie autem w salonie.
hybryd jest offline   Odpowiedź z Cytatem