Temat: [Mondeo 2000-2007] amortyzatory - na jakie wymienić?
View Single Post
Stary 25-06-2009, 10:27   #45
Rondel
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-01-2009
Skąd: Bełchatów
Model: Mondeo Mk3 Kombi GhiaX
Silnik: 2.0 TDCI 96KW
Rocznik: 2004
Postów: 133
Domyślnie

Cytat:
moje Bilstainy zamówiłem w takim małym osiedlowym sklepiku z art motoryzacyjnymi ,koles zamówił sciągnął i na następny dizeń juz miałem.cena nizsza niz w IC po zniżce 40%(w ogole w IC to zgłupieli ostanio z cenami...)
a co do twardości to potwierdzam, twarde ale i tak mondzio komfortowo dziury wyłapujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jakie założyłeś? Normalne czy sportowe ?

Cytat:
Napisał wojoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzieki za link, tylko pytanie ... czym sie rozni poszczegolny model bo sa 4 do wyboru ... opcja normalna i tam jest normalny i sportowy oraz opcja sportowy gdzie jest normalny i sportowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oczywiscie kazdy w innej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzwoniłem dzisiaj do tego sklepu i jest mały problem. Obecnie nie mają na stanie Bilsteina. Mają być po 10 lipca, ale to nic pewnego. Są za to dostępne Kayaba za 250 zeta ( cena mało atrakcyjna, na Allegro można dostać za 200)...

adi, możesz podać jakieś namiary na ten sklepik ???

Ostatnio edytowane przez Slawko ; 01-07-2011 o 03:51
Rondel jest offline   Odpowiedź z Cytatem