Temat: [Galaxy 2000-2006] Światła do jazdy dziennej - montaż
View Single Post
Stary 06-06-2009, 20:02   #44
dziadzia33
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-06-2009
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej - montaż

Cytat:
Napisał Grzaniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i tu możesz się mylić....jak uda mi się znaleźć - zaraz Ci podlinkuję, jakie możesz napotkać problemy z naszą policją. Homologacja jest na lampę - OK, ale auto nie jest homologowane z taką lampąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Proszę - dla wszystkich, którzy chcą, by ich auta wyglądały "prawie jak audi"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://www.audiklub.org/phpBB2/viewt...=90465&start=0
Co ty człowieku pieprzysz? Jak zabierasz głos na jakiś temat, to może najpierw się doucz? Homologacja świateł oznacza, że mogę je sobie przyczepić, byle zgodnie z prawem, i milicja może g.. mi zrobić. A jak chcą to się spotkamy w sądzie.
Ja poszedłem dalej - zamontowałem światła dzienne i włożyłem przepalony bezpiecznik. W razie zatrzymania wkładam dobry i panowie milicjanci postoją chwilę z rozdziawionymi gębami i rezygnują. Raz jeden chciał iść do sądu, ale mu wyperswadowałem.
dziadzia33 jest offline