Temat: [Mondeo 2000-2007] Brak mocy cd.
View Single Post
Stary 06-06-2009, 18:45   #13
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Brak mocy cd.

Cytat:
Napisał tomdom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szczerze powiedziawszy to chyba wszyscy odwiedzeni mechanicy są do dupy bo bujam sie z tym problemem prawie rok. Zaznaczam, że nie jeżdżę po garażowych specach ale warsztatach typu Bosh itp.

Ciśnienie było mierzone na listwie poprzez podpiecię między przewodem paliwa a listwą specjalnej przejściówki z wyjściem na manometr.

Co do katalizatora byłem w najlepszym serwisie od wydechów w Białymstoku. Gość, który robił pomiar pokazywał mi co by sie działo gdyby wydech był zatkany zasłaniając go rękawicą i faktycznie ciśnienie gwałtownie wzrosło. Nie mam pojęcia jak inaczej mozna sprawdzic drożność wydechu.

Co do czujnika położenia przepustnicy to nie wiedziałem, że jest takowy skoro gaz jest na linkę a nie elektroniczny.

Najbardziej to sie boje tego, że jak zacznę po kolei wymieniac wszystkie prawdopodobne uszkodzone rzeczy na nowe, to niewiele zostanie w tym autku z oryginału Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak najbardziej masz tps czyli czujnik polozenia przepustnicy. Ja tez mam a mam na linke , to nie ma nic wspolnego.

Wiesz o serwisach wlasnie takich bosch ,ASO mam mniemanie bardzo niskie wiec ....

No cisnienie bylo sprawdzane i jakie jest? Pewnie nie wiesz, bo oni sprawdzaja , mowią ze ok a w rzeczywistosci Ty nic nie wiesz.



Jak piszemy , jestem jakos blizej przekonany przeplywomierza , czujnika polozenia przepustnicy , walniętych sond.
Jakos tak mi to lezy.

A zeby te rzeczy sprawdzic , wystarczy miernik elektrycznyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powiedz skąd jestes? to moze Ci sie kogos doradzi bystrego w fordach.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem