Temat: [Mondeo 2007-2014] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
View Single Post
Stary 26-05-2009, 10:28   #687
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał b.pach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panie zamow sam u skosnych i po problemie.
Spedzilem nad tym 8tyg (meczenie zamowienia rds itp) +3 magikow od instalacji (kamera monitor na podsufitce). Sam siedzialem dobre 10h. rzucilem kwote i tyle nawet nie wiem czy chce sprzedac. Jestem naprawde zadowolony aczkolwiek bedzie cos nowego nad czym spedze teraz czas. Kazdy chce darmo nie liczac kosztow dodatkowych. Mozna zamowic na allegro poprzednika za prawie 4000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spoko,spoko nie denerwuj się ,tak pytałem tylko , ale czas i problemy w montażu to akurat nie ma nic wspólnego ze sprzedażą chyba? No chyba że to z montażem jest bo tak to nie widzę za bardzo związku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ps. Rzeczywiście tak trudno to zamówić przez neta i opisać że chcesz z rds ? Bo na stronie to nawet dosyć przejrzyście to wygląda.

a poprzedni model nie 4 tyś tylko 2600 http://www.allegro.pl/item641053943_..._w_jednym.html
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 26-05-2009 o 10:31
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem