Temat: [Ogólne] Doinstalowanie modułu BT/VC
View Single Post
Stary 23-05-2009, 16:35   #36
zdzislaw22
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-12-2008
Model: monde
Silnik: 20
Rocznik: 2009
Postów: 111
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Witajcie!
Pokusiłem się o pierwszy etap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Porozbierałem trochę tu i tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytania:
1. Czy to jest wtyczka do modułu bluetooth i czy ona wystarczy? - fotki 1,2
załączniki: 001, 003
2. Co to jest takie gniazdo w głębi pod schowkiem? - fotka 4
załączniki: 004
3. Ile jest przewodów do podłączenia mikrofonu i co to za pojedynczy przewód wolny u mnie (pod lamką, koło miejsca na mikrofon), co jest do niczego nie podłączony? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. fotka 2 i 3
załączniki: 009, 013

Dzięki za pomoc. Instrukcja jest super!
żeby zamontować mikrofon w MKIV nie trzeba demontować schowka na okulary.
Ad. 1 Wtyczka do modułu powinna mieć 3 rzędy pinów jak w załączniku. A gdzie ją znalazłeś?
ad.2 Nie wiem, nie pamiętam abym u siebie znalazł jakąś luźną wtyczkę w tym miejscu
Ad.3 Przewody są 2. Ten wolny przewód jest u mnie połączony z modułem oświetlenia. Do niego idą po prostu 2 pojedyńcze przewody w mojej wersji. Możesz też znaleźć zieloną wtyczkę sześcio pinową ( u mnie była). One jest do alarmu firmowego.

Tak można zamontować mikrofon bez rozbierania górnego panelu, ale jest to delikatnie mówiąc niewygodne. Bo musisz czubkami palców wcelować mikrofonem w otwór tak, aby zaczepy prowadzące pasowały i strzałką wskazującą na kierowcę. Jak się to robi pierwszy raz, to chyba jednak szybciej będzie zdjąć panel. ;-)

Z.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Mk4-BT-voice-module met USB2.JPG (53.2 KB, 1360 wyświetleń)
zdzislaw22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem