View Single Post
Stary 25-04-2009, 05:46   #1
wonski.pl
ford::average
 
Avatar wonski.pl
 
Zarejestrowany: 30-10-2007
Model: Sprzedalem Mondka
Silnik: Sprzedalem Mondka
Rocznik: Sprzedalem Mondka
Postów: 184
Domyślnie Nieprawidłowe działanie centralnego zamka.

Witam Was serdecznie

Kupiłem Mondeo i nadszedł czas na poprawienie kilku usterek.
Mam problem z centralnym zamkiem montowanym fabrycznie oraz autoalarmem (też fabryczny).
Chociaż do autoalarmu nie mam pewności czy jeszcze jest (według VIN powinien być).
Problem objawia się tak:
nie mogę otworzyć samochodu z centralnego zamka, dioda na pilocie lekko mryga (ale bardzo słabo, nawet na nowych bateriach), ale samochód nie reaguje.
Po ponownym zakodowaniu kluczyka(mam taki z dwoma przyciskami, jeden z jedną strzałką, a drugi z dwiema strzałkami) jest tak samo - żadnej reakcji.
Druga rzecz - czy centralny powinien otwierać także drzwi z tyłu? Bo u mnie jak otworzę z kluczyka, to tylko przednie, a tylne muszę otwierać od środka i do tego każde z osobna, a nie tak jak z przodu że jak pociągnę za jedną klamkę, to otwierają się drzwi kierowcy i pasażera.
Trzecie - czasami nie mogę otworzyć samochodu od środka od strony kierowcy, pociągam klamkę, ale nie reaguje (przy zamkniętym zamku). Od strony pasażera działa właściwie zawsze, poza jednym razem, kiedy ani z tej, ani z drugiej strony nie mogłem otworzyć za pomocą klamek. Dopiero po kilku minutach zaczęło działać jakby nigdy nic.

Proszę Was o pomoc, bo nie mam pojęcia jak to zrobić, aby działało.
__________________
Pozdrawiam
Paweł
wonski.pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem