View Single Post
Stary 15-04-2009, 21:33   #19
monek_focus
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-10-2008
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 67
Domyślnie Odp: Przyciemnianie szyb

też się przymierzam do kupna folii. Możesz mi podać linka od jakiego sprzedawcy braleś ? kleiłeś to z pomocą opalarki ? wie ktoś może jak to będzie wyglądało na focusie kombi białym przed liftem (jakieś zdjęcie czy coś) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czy ta folia nie straci swego koloru z biegiem czasu ? i jeszcze : jest może gdzieś w Częstochowie lub w okolicach sklep żeby można było kupić folię ? (w sobote dopiero będę miał kaskę i trochę czasu, więc chciałem od razu kupić i zacząć robić).

matrog19 ile procent przyciemnienia wybrałeś i masz atest ? w jakiej formie (naklejka, jakiś papier ?) i ile rolek i w jakich rozmiarach brałeś ?

Ale poleciałem z tymi pytaniami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale chcę żeby wszystko było jaknajlepiej, a jak narazie nie stać mnie na profesjonalny zakład. Chyba, że zna ktoś jakiś zakład w Cz-wie lub okolicach co by to zrobili za niedużą kwotę ?(5 szyb). Albo chociarz jaki jest koszt oklejenia samej tylnej szyby w takim zakładzie jeśli bym np. sam folię dał (nie chcę mieć kilku rodzai folii, tylko jeden na wszystkich szybach)

Z góry dzięki za wszstkie odpowiedzi.
monek_focus jest offline   Odpowiedź z Cytatem